Історія успіху

 

    «Знаючи про тривалі бюрократичні процедури виконання судових рішень державними виконавцями, мій клієнт- юридична особа з квітня чекав на реальне запровадження інституту приватних виконавців і не помилився»- поділився своїм досвідом адвокат Артем Багінський.

В квітні 2017 року господарським судом було ухвалено рішення про стягнення 3,5 млн. гривень на користь мого клієнта.

Нами було прийнято рішення чекати на запровадження інституту приватних виконавців, та передати їм примусове виконання цього рішення, оскільки відповідач - відома банківська установа, у добровільному порядку його не виконував.

Візит до офісу приватного виконавця Андрія Авторгова приємно вразив. Виконавцем за годину було зареєстровано виконавчий документ, винесено постанову про відкриття виконавчого провадження, та постанову про арешт коштів боржника. Копії постанов в той же день були вручені боржнику.

 

Весь процес виконання... Детальніше

Швидші процедури сприяють розвитку бізнесу, економічному зростанню

Приватний підприємець Ірина Терещенко здивована новими процедурам швидкого виходу з бізнесу

USAID програма «Розвиток комерційного права в Україні»

«Знаючи про складні та тривалі бюрократичні процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, я продовжувала вести малоприбутковий бізнес, не наважуючись на його закриття».

Січень 2015 – Офіційна реєстрація нового бізнесу Ірини Терещенко відбулася швидко і без проблем. Проте коли бізнес виявився неприбутковим, вона вирішила його закрити, незважаючи на те, що колеги попереджали про можливу тривалу і непросту реєстраційну процедуру. Однак Терещенко була приємно здивована, коли виявилося, що закрити бізнес можливо так само швидко і без проблем, як і свого часу було його відкрити.

«Я здивована і водночас вражена, - каже Ірина. «Знаючи про складні та тривалі бюрократичні... Детальніше

ДетальнішеЗараз простіше розпочати і закрити бізнес в Україні