Влада та громадськість об’єднують зусилля заради належного реформування податкової та судової систем

Нещодавно директор Центру Валентина Данішевська взяла участь у робочий дискусії «Громадські акценти щодо напрямків державної політики з питань захисту інтелектуальної власності у контексті судової та податкової реформ», що відбулася у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України з ініціативи Громадської ради при Мінекономрозвитку.

_Рада_Мінюст_Гром_рада_Мінюсту.jpg

До дискусіїтакож долучилися представники виконавчих органів влади, Верховної Ради,   міжнародних організацій, члени Громадських рад при Міністерстві юстиції, Міністерстві фінансів, Державній службі інтелектуальної власності, а також судді різних рівнів.

Мета зустрічі – започаткування та підтримка постійного діалогу між владою та громадськістю під час реформування податкової та судової систем. Адже такий діалог дозволить забезпечити сталий позитивний результат змін у сфері захисту інтелектуальної власності. Цього разу сторони говорили про необхідність зміни податкового навантаження на роялті задля стимулювання винахідництва, а також про створення нового спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності згідно з нещодавно прийнятим Законом «Про судоустрій та статус суддів».

_фото_круглого_столу_та_учасників_n.jpg

За результатами робочої дискусії було прийнято резолюцію прооб’єднання  зусиль громадськості і влади у напрацюванні необхідних змін до Податкового кодексу та належного результативноговпровадження судової реформи з метою  підвищення рівня захисту інтелектуальної власності.