Центр проводить суддівський семінар з корпоративного права у Харкові

Сьогодніу Харкові розпочався дводенний навчальний семінар «Корпоративні конфлікти: практика врегулювання та розглядів спорів» для суддів господарських судів. Організаторами заходу є Центр комерційного права, Національна школа суддів, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України, а також Харківський апеляційний господарський суд.

IMG_4974.jpg

Близько 70 учасників заходу з восьми областей України протягом двох днів розглядатимуть практичні аспекти застосування законодавства у сфері корпоративного права. А експерти Центру допоможуть присутнім знайти відповіді на проблемні питання, що виникають при розгляді корпоративних спорів.

Крім того, юридичний радник Центру Сергій Юргелевич розповість про кращу практику країн ЄС використання Європейського модельного закону про компанії та уроки, які може винести Україна з європейського досвіду. Головний експерт Центру з правознавства Юрій Попов зробить огляд нового різновиду процесуального представництва – так званого похідного позову, що набув чинності з 1 травня цього року. А член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Ігор Назарчук ознайомить суддів з найближчими перспективами розвитку корпоративного управління в Україні.

IMG_4962.jpg

Професійна дискусія під час семінару, а також неформальне спілкування за кавою допоможе учасникам підвищити свою кваліфікацію, збагатити знання з корпоративного права та обмінятися досвідом. А присутність на заході суддів різних інстанцій дозволить порівняти різні правові позиції та забезпечити умови для справедливого вирішення корпоративних конфліктів.