Місія Міжнародної організації з розвитку права в Україні ініціює співпрацю з Центром комерційного права

imagaa23e1.jpeg
iasdf121mage2.jpeg i1ad22mage3.jpeg

 

3 березня 2015 року відбулася перша зустріч представників Міжнародної організації з розвитку права (надалі - Організація) (IDLO)[1] Моніки Мартінез, спеціаліста з реформування системи правосуддя, та Сергія Шкляра, радника з правових питань в Україні, з директором Центру Валентиною Данішевською, під час якої обговорено можливі шляхи співробітництва у сфері розвитку демократії та зміцнення ролі верховенства права в Україні.

Директор Центру розповіла про діяльність, яку здійснює Центр в напрямку удосконалення правового середовища і, в такий спосіб, покращення загального клімату для ведення бізнесу та сприяння надходженню інвестицій в Україну, які є важливими економічними складовими демократичних перетворень в країні. 

Учасники зустрічі окреслили сфери, в яких співпраця Центру та Організації вбачається ефективною з огляду на досягнення цілей  правової та регуляторної реформи в Україні. Серед них, зокрема, об’єднання зусиль в рамках професійних програм Національної школи суддів України, партнером якої вже протягом багатьох років є Центр комерційного права. [1] International Development Law Organization www.idlo.int – єдина міжурядова організація, яку наділено винятковими повноваженнями у сфері просування принципу верховенства права. Штаб-квартира Організації знаходиться у місті Рим, Італія. З моменту свого заснування у 1983 році, Міжнародна організація з розвитку права провела роботу в більше, ніж 175 країнах, забезпечуючи правову підтримку, експертизу, а також надаючи технічну допомогу урядам, міжнародним партнерам та громадянському суспільству. Наразі Організація об’єднує більше 20 000 фахівців у сфері права. Програми Організації включають: розвиток правового потенціалу, прозорість і незалежність судових систем, конституційну реформу та зміцнення інститутів влади.