Правова просвіта підприємців у м. Луганськ, 19 травня 2011 р.

Центр комерційного права спільно із Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України провели 19 травня 2011 року у м. Луганськ черговий семінар із програми правової просвіти підприємців. В заході взяли участь понад 60 підприємців. Обговорювались зміни в системі оподаткування та звітності; проблеми проведення планових та позапланових перевірок; форми та методи вирішення комерційних спорів; проблеми фінансування підприємництва (кредитування, лізинг) та ін.

Як виявило анкетування, найбільш цікавими для аудиторії виявились питання проведення перевірок, способів захисту своїх прав, проблемні аспекти трудових відносин, бухгалтерські нюанси заповнення декларацій.

\"6897\"

За словами учасниці семінару (приватного підприємця): «Дуже позитивно оцінюю проведений семінар. Все, що стосується підприємництва, податків – все було дуже корисно та змістовно. На відміну від інших семінарів, які проводяться протягом коротшого строку (від півтори години до двох), цей семінар набагато змістовніший. Більшість наших підприємців не обізнані із змінами у законодавстві. Тут ми отримали пояснення, поетапно, щодо багатьох нюансів із якими стикаються підприємці в процесі своєї діяльності».

Для довідки: Правовою просвітою підприємців ЦКП займається з 2001 року, а в рамках останньої благодійної програми – з 2009 року. Програма правової просвіти підприємців передбачає проведення низки одноденних семінарів та має на меті всебічний розгляд важливих юридичних аспектів підприємницької діяльності. Заходи організовані в межах виконання Центром комерційного права проекту «Розвиток комерційного права в Україні» за підтримки USAID.