Центр комерційного права продовжує просвітницьку діяльність щодо законодавства про банкрутство

10 вересня 2018 року юридичний радник Центру комерційного права Ігор Ніколаєв виступив під час дискусійної панелі «Від банкрутства до відновлення платоспроможності: зміна пріоритетів», яка відбулася в рамках  осінньої сесії «Погашення боргів у процедурі банкрутства» Освітньої платформи Legal High School. Слухачами цього курсу є арбітражні керуючі, юристи, які супроводжують процедури банкрутства, представники банківської та бізнес спільноти.41530694_727865697573698_6083721411283648512_o.jpg

Під час заходу обговорювалися різні проблеми застосування процедур банкрутства скрізь призму дотримання мети цієї цього інституту, економічної та юридичної сутності неспроможності та конкурсного процесу, забезпечення судового контролю, а також окремі питання дотримання арбітражними керуючими правил професійної етики.

Ігор Ніколаєв повідомив про те, що ефективність процедур банкрутства залежить не лише від якості законодавства про банкрутство, але й від того, яким чином воно застосовується. Від його належного розуміння та належної імплементації суддями, які розглядають справи про банкрутство, арбітражними керуючими, боржниками, кредиторами та іншими задіяними в процедурі особами. Також експерт повідомив про зміни в законодавстві, що передбачені проектом Кодексу України з процедур банкрутства (проект №8060), який розроблено та підготовлено до розгляду парламентом в другому читанні за активної участі Центру комерційного права.

Корисні посилання:

https://lhs.net.ua/ru/ua-pogashenie_borgiv/

http://pravo.ua/news.php?id=0656528