Центр ознайомив представників бізнеса з новими регуляторними інструментами

6 листопада Центр комерційного права спільно з Державною регуляторною службою провели семінар для представників бізнес-асоціацій на тему «Розвиток регуляторної політики: нові інструменти та переваги їх застосування». Спікерами заходу виступили голова ДРСУ Ксенія Ляпіна, заступник міського голови Дніпра Олександр Санжара та експерти Центру комерційного права.

Близько 50 підприємців з центральних регіонів України ознайомились з успішними кейсами застосування тесту малого підприємництва та дізнались як за допомогою М-Тесту можна впливати на прийняття регуляторних рішень.

Під час семінару також було продемонстровано нові регуляторні інструменти, розроблені Центром комерційного права. Зокрема, експерт Центру Юрій Юрченко презентував бізнес аудиторії онлайн калькулятор розрахунку стандартних витрат щодо використання регулювання та оцінки корупційних ризиків. Подальше застосування цього регуляторного інструменту сприятиме на лише зниженню адміністративного навантаження на бізнес, але й подальшому запровадженню нових регуляторних інструментів, а також забезпечить результативний влив громадськості на процес прийняття та перегляду регуляторних рішень.

Експерт ЦКП Сергій Юргелевич розповів учасникам семінару про  методологію оцінки впливу регуляторних актів на конкуренцію як складову АРВ (аналізу регуляторного впливу). Очікується, що ця методологія найближчим часом буде затверджена Державною регуляторною службою та Антимонопольним комітетом.