Центр провів черговий семінар для арбітражних керуючих

24 травня Центр спільно з Міністерством юстиції та Комітетом АПУ з конкурсного права провели семінар для арбітражних керуючих, який відбувся у місті Києві.

3640.jpg

У заході взяло участь понад 100 фахівців з банкрутства, серед яких були арбітражні керуючі, судді, юристи, представники банківських установ та торгуючих організації. Учасники семінару обговорили питання щодо доведеності підстав про порушення провадження у справі про банкрутство за заявою боржника; визнання угод боржника недійсними в процедурі банкрутства. За допомогою практичних прикладів було розглянуто проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника, порядок продажу заставного майна, продаж майна банкрута на аукціоні, продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів та інші.

Юрій Моїсеєв, директор Департаменту з питань судової роботи і банкрутства Міністерства юстиції України, розповів про діяльність дисциплінарної комісії арбітражних керуючих. Директор Центру розкрила питання щодо відкриття провадження у справі про банкрутство за заявою боржника. Юліан Хорунжий, член правління АПУ, відповідав на запитання учасників щодо виконавчого провадження у процедурі банкрутства. А Олександр Удовиченко, суддя Вищого господарського суду України, розповів про судову практику  щодо провадження у справах про банкрутство.