Центр комерційного права запрошує до участі в заході ПРИВАТНЕ ПРОВАДЖЕННЯ. АДВОКАТ + ВИКОНАВЕЦЬ

Адвокати, які прагнуть надати клієнту повний супровід, постійно стикаються з питанням примусового виконання здобутого рішення!

2.jpg

Як забезпечити якісне та ефективне виконання судового рішення? Де знайти хорошого приватного виконавця? Чим відрізняються приватні виконавці від державних? Як обрати виконавця? Як зробити виконавця своїм партнером?

«Приватне провадження. Адвокат + Виконавець» - захід, що буде цікавий адвокатам, які практикують у цивільному та господарському процесі, юрисконсультам фінансових установ, під час якого приватні виконавці поділяться унікальним досвідом вирішення найскладніших ситуацій з власної практики. З чим насправді доводиться стикатися при виконанні судових рішень і як вдається досягати виконання рішень в неординарних провадженнях.

Про це розкажуть приватні виконавці України та експерти уже 05 квітня 2019 року в рамках заходу «Приватне провадження. Адвокат + Виконавець», спільно організованого Центром комерційного права з Інтернет-проектом «Приватні виконавці». Реєстрація доступна за посиланням: https://2event.com/ru/events/1622613