Професійний розвиток та зв'язки з громадськістю

Сприяння професійному розвитку українських юристів – важлива складова діяльності Центру. Зростання професіоналізму вимагає постійного вдосконалення, оновлення знань, підвищення кваліфікації, розуміння правових процесів, що відбуваються в сучасному світі. Тому фахівці Центру велику увагу приділяють підвищенню рівня знань та навичок суддів, державних службовців, юристів приватного сектору, підприємців, журналістів. Оперативно готувати якісні програми підвищення кваліфікації допомагає створена за ці роки унікальна база високопрофесійних лекторів та експертів. А вчасне реагування на потреби суспільства забезпечують численні партнери з державних установ, судів, вищих навчальних закладів, громадських організацій та органів місцевої влади.

Розвиток правової свідомості громадян, право на неупереджену своєчасну інформацію – вимога часу. Яскравою відповіддю на цю вимогу є інформаційно-просвітницька діяльність Центру. Вона включає поширення важливої юридичної інформації, правову просвіту широкого загалу, презентацію концепцій та рішень, напрацьованих нашими спеціалістами, роз’яснення переваг та цінностей відкритого суспільства. Загального визнання здобула програма правової просвіти для підприємців, зокрема, для малого й середнього бізнесу. Великим попитом користується і серія популярних посібників «Юридична абетка підприємця», яку багато років поспіль видає Центр.

Регулярній просвітницькій роботі серед широкого загалу великою мірою сприяють інші спеціалізовані видання Центру (див. пункт меню «Публікації»), тісна співпраця з українськими ЗМІ та чисельні заходи по залученню громадськості до участі в обговоренні правових реформ (конференції, «круглі столи», прес-клуби тощо). Діалог з громадськістю – це надбання, яким ми пишаємося, запорука своєчасних рішень і правильних дій Центру.