Проект Закону України Про внесення змін до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»

Проект від 2011-02-01

Проект Закону України розроблений робочою групою з розробки нової редакції закону про банкрутство, яку утворено при Департаменті з питань банкрутства Мінекономіки на виконання Програми економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

До складу Робочої групи ввійшли представники Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Центру комерційного права, Фонду “Ефективне управління”, Асоціації правників України, Спілки кризис-менеджерів України, Федерації роботодавців та підприємців України, Національної професійної спілки арбітражних керуючих України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мін’юсту, Мінфіну, Мінекономіки, Фонду державного майна, тощо.

Проект спрямовано на покращення регуляторного середовища України та рейтингових показників у дослідженні Світового банку і Міжнародної фінансової корпорації “Ведення бізнесу”.

Проект Закону розроблено з метою вдосконалення процедур банкрутства; зменшення тривалості процедури банкрутства; покращення показників за індексом стягнення у процедурі банкрутства; скорочення витрат на провадження справи про банкрутство та ін (більш детально - дивіться Пояснювальну записку до законопроекту).

З повним текстом закону ви можете ознайомитись у вкладених файлах


 

З дослідженням Пасхавера О. Й. \"Державна політика і законодавство з регулювання сфери неплатоспроможності\" ви  можете ознайомитись перейшовши за адресою http://commerciallaw.com.ua/uk/lawvys/lawinua/158-pashaver