Новини

Напочатку лютого у місті Хмельницькому відбулася ІV Всеукраїнська правнича школа з питань банкрутства, органінована Асоціацією правників України спільно з Центром комерційного права та Хмельницьким університетом управління та права.

Захід проходив у формі дискусії, під час якої фахові юристи ознайомили студентів з теоретичними та практичними аспектами інституту банкрутства, діючим законодавством у цій сфері, а також з особливостями  професії арбітражного керуючого. Юридичний радник Центру Ігор Ніколаєв виступив з доповіддю на тему «Реформа системи банкрутва як фактор економічного зростання». Зокрема, студенти дізналися про законодавчі ініціативи ЦКП, які спрямовані на удосконалення системи банкрутства в Україні, та про зміст проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності процедур банкрутства» №3132-д. Також експерт ЦКП розповів майбутнім юристам про запровадження нової професії... Детальніше

Близько 70 осіб з різних регіонів України зібралися у стінах Хмельницького університету управління та права, щоб ознайомитися з особливостями професії приватного виконавця.

Протягом першого дня учасники заходу отримали знання, які допоможуть їм освоїти нову професію та підготуватись до кваліфікаційного іспиту. Зокрема, були розкриті питання щодо доступу до професії, статусу приватного виконавця, використання медіації у діяльності приватного виконавця, запобігання корупції у діяльності приватного виконавця, економіки діяльності приватного виконавця, виконавчого провадження, реалізації майна боржника на електронному аукціоні.

 Другий день семінару проходив у ДП «Національні інформаційні системи», де потенційні приватні виконавці отримали практичні навички роботи з державними реєстрами та пройшли тренувальне автоматизоване тестування. 

Детальніше

Нещодавно за ініціативи Центру та Вищого господарського суду України відбувся круглий стіл «Корпоративний договір: доктрина та зарубіжний досвід». У заході взяли участь судді господарських судів, представники органів державної влади, науковці та експерти у галузі корпоративного управління та юристи-практики.

Юридичний радник Центру Сергій Юргелевич презентував огляд зарубіжної практики укладеннякорпоративнихдоговорів. Учасники заходу обговорили напрями розвитку цього важливого корпоративного інструменту в Україні, зважаючи на необхідність підвищення конкурентоспроможності української юрисдикції в умовах глобалізацї та конвергенції двох правових систем. Також присутні дискутували на тему застосування іноземного права до таких угод, договірної підсудності тощо.

Директор Центру Валентина Данішевська під час свого виступу наголосила, що незалежно від обраного шляху важливою є кваліфікована підготовка положень корпоративних договорів, що забезпечить... Детальніше

Центр комерційного права разом з Міністерством юстиції продовжують навчати осіб, які бажають стати приватними виконавцями.

На дводенному семінарі у місті Дніпрі зібралося близько 70 учасників з різних регіонів України, щоб отримати знання та навички, які дають змогу усвідомити ступінь своєї готовності до нової професії та чіткий орієнтир для подальшого навчання та самовдосконалення.

У своїй вступній промові директор Центру пані Валентина Данішевська надихнула всіх на плідну роботу протягом семінару та заохотила до опанування нової професії приватного виконавця.

Протягом першого дня учасники заходу обговорили такі питання, як: статус приватного виконавця, психологічні аспекти взаємодії приватного виконавця та боржника, використання медіації приватним виконавцем для добровільного виконання боржником судових рішень, економіка діяльності приватного виконавця, запобігання корупції у діяльності приватного виконавця та конфлікт інтересів, практичні... Детальніше

Близько 60 учасників заходу, серед яких арбітражні керуючі, судді, юристи, представники Мін’юсту та Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області, зібралися, щоб обговорити актуальні питання діяльності арбітражних керуючих.

Директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Юрій Моісеєв розповів про зміни в роботі автоматизованої системи призначення арбітражного керуючого розпорядником майна у справі про банкрутство. Запроваджені зміни мають вирішити проблему з корупцією та забезпечити справедливий розподіл справ між арбітражними керуючими.

Директор Центру комерційного права Валентина Данішевська розкрила питання ідеології реформи банкрутства. Норми нового законопроекту про банкрутство, розробленого за активної участі Центру комерційного права, спрямовані на удосконалення процедури банкрутства та підвищення рівня повернення боргів в Україні, який зараз вкрай низький. Наприклад, в... Детальніше

Майже 180 учасників з усієї України обговорили у Харкові нову професію приватного виконавця. Фотозвіт конференції "Місце приватного виконавця у системі виконання судових рішень"

Детальніше

Директор Центру Валентина Данішевська модерувала сесію присвячену першим крокам запровадження інституту приватних виконавців. У своєму виступі вона підкреслила, що на плечах регулятора та приватних виконавців лежить велика відповідальність, оскільки саме від них залежить успіх реформи.

 

 

Іншою, не менш важливою та цікавою, була дискусія, присвячена обговоренню змін в законодавстві про банкрутство, зокрема, передбачених Проектом Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності процедур банкрутства» №3132-д, активну участь у розробці якого брав Центр.

Це черговий крок реформування банкрутства і він має забезпечити законодавче підґрунтя для підвищення рівня захищеності прав кредиторів, удосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні.  Проект отримав високу оцінку з боку... Детальніше

«Влучно, чітко, інформативно та корисно», - так учасники охарактеризували семінар-практикум для осіб, які готуються працювати приватними виконавцями, організованийЦентром спільно з Міністерством юстиції України.

Захід зібрав понад 70 учасників, які першими отримали знання, що допоможуть їм опанувати майбутню професію. Першого дня доповідачі семінару ознайомили учасників з основами майбутньої професії. Зокрема, експерт Центру Ігор Ніколаєв розповів про статус приватного виконавця (далі – ПВ) та принципи його діяльності. У своєму виступі він наголосив, що дуже важливо усвідомлювати, що професія приватного виконавця матиме публічний статус, тому ПВ зобов’язані вживати всіх необхідних заходів для запобігання та усунення конфлікту інтересів. Майбутні представники нової професії повинні усвідомлювати, що їхнє головне завдання – не отримання прибутку... Детальніше


Notice: Undefined offset: 0 in /home/gr280542/commerciallaw.com.ua/www/templates/solo/html/com_content/category/blog_item.php on line 91

Функції:

Виконання робіт (надання послуг) в рамках діяльності БО «Центр комерційного права» за благодійними програмами міжнародної технічної допомоги.

Кваліфікаційні вимоги:

вища освіта з правознавства, економіки або державного управління; навички в аналізі законодавства; високий рівень знання конкурентного законодавства; наявність досвіду роботи з антимонопольними та іншими державними органами; досвід роботи у сфері розвитку ринкової конкуренції; вільне володіння українською та англійською мовами; навички роботи з персональним комп’ютером.

Знання та досвід проведення оцінки впливу (impactassessment) є перевагою.

Від консультанта також вимагаються:

високі аналітичні та організаційні здібності; вміння працювати в команді; відповідальність та комунікабельність.

Резюме та супровідний лист надсилати за електронною адресою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript... Детальніше