Новини CLPU

Близько 60 учасників заходу, серед яких арбітражні керуючі, судді, юристи, представники Мін’юсту та Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області, зібралися, щоб обговорити актуальні питання діяльності арбітражних керуючих.

Директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Юрій Моісеєв розповів про зміни в роботі автоматизованої системи призначення арбітражного керуючого розпорядником майна у справі про банкрутство. Запроваджені зміни мають вирішити проблему з корупцією та забезпечити справедливий розподіл справ між арбітражними керуючими.

Директор Центру комерційного права Валентина Данішевська розкрила питання ідеології реформи банкрутства. Норми нового законопроекту про банкрутство, розробленого за активної участі Центру комерційного права, спрямовані на удосконалення процедури банкрутства та підвищення рівня повернення боргів в Україні, який зараз вкрай низький. Наприклад, в... Детальніше

Майже 180 учасників з усієї України обговорили у Харкові нову професію приватного виконавця. Фотозвіт конференції "Місце приватного виконавця у системі виконання судових рішень"

Детальніше

Директор Центру Валентина Данішевська модерувала сесію присвячену першим крокам запровадження інституту приватних виконавців. У своєму виступі вона підкреслила, що на плечах регулятора та приватних виконавців лежить велика відповідальність, оскільки саме від них залежить успіх реформи.

 

 

Іншою, не менш важливою та цікавою, була дискусія, присвячена обговоренню змін в законодавстві про банкрутство, зокрема, передбачених Проектом Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності процедур банкрутства» №3132-д, активну участь у розробці якого брав Центр.

Це черговий крок реформування банкрутства і він має забезпечити законодавче підґрунтя для підвищення рівня захищеності прав кредиторів, удосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні.  Проект отримав високу оцінку з боку... Детальніше

«Влучно, чітко, інформативно та корисно», - так учасники охарактеризували семінар-практикум для осіб, які готуються працювати приватними виконавцями, організованийЦентром спільно з Міністерством юстиції України.

Захід зібрав понад 70 учасників, які першими отримали знання, що допоможуть їм опанувати майбутню професію. Першого дня доповідачі семінару ознайомили учасників з основами майбутньої професії. Зокрема, експерт Центру Ігор Ніколаєв розповів про статус приватного виконавця (далі – ПВ) та принципи його діяльності. У своєму виступі він наголосив, що дуже важливо усвідомлювати, що професія приватного виконавця матиме публічний статус, тому ПВ зобов’язані вживати всіх необхідних заходів для запобігання та усунення конфлікту інтересів. Майбутні представники нової професії повинні усвідомлювати, що їхнє головне завдання – не отримання прибутку... Детальніше

Функції:

Виконання робіт (надання послуг) в рамках діяльності БО «Центр комерційного права» за благодійними програмами міжнародної технічної допомоги.

Кваліфікаційні вимоги:

вища освіта з правознавства, економіки або державного управління; навички в аналізі законодавства; високий рівень знання конкурентного законодавства; наявність досвіду роботи з антимонопольними та іншими державними органами; досвід роботи у сфері розвитку ринкової конкуренції; вільне володіння українською та англійською мовами; навички роботи з персональним комп’ютером.

Знання та досвід проведення оцінки впливу (impactassessment) є перевагою.

Від консультанта також вимагаються:

високі аналітичні та організаційні здібності; вміння працювати в команді; відповідальність та комунікабельність.

Резюме та супровідний лист надсилати за електронною адресою:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript... Детальніше