Новини CLPU

Центр комерційного права спільно із Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України (Волинське регіональне відділення) та Хмельницькою торгово-промисловою палатою провели 14 квітня 2011 року у м. Хмельницький та 15 квітня 2011 року у м. Луцьк чергові семінари із програми правової просвіти підприємців. Обговорювалися зміни в системі оподаткування та звітності; проблеми проведення планових та позапланових перевірок; форми та методи вирішення комерційних спорів; проблеми фінансування підприємництва (кредитування, лізинг) та ін.

Учасники семінару високо оцінили практичність та професіоналізм проведеного... Детальніше

ДетальнішеПравова просвіта підприємців у м. Хмельницький та м. Луцьк, 14-15 квітня 2011 р.

Центр комерційного права спільно із Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та Кіровоградською торгово-промисловою палатою провів 30 березня 2011 року у м. Черкаси та 31 березня 2011 року у м. Кіровоград чергові семінари із програми правової просвіти підприємців. В заходах взяли участь понад 70 представників малого та середнього бізнесу. Обговорювалися зміни в системі оподаткування та звітності; проблеми проведення планових та позапланових перевірок; форми та методи вирішення комерційних спорів; проблеми фінансування підприємництва (кредитування, лізинг) тощо.

Ігор Ніколаєв, юридичний радник ЦКП проаналізував деякі питання договірного права та звернув увагу аудиторії на питання форм та методів вирішення комерційних спорів. Зокрема було розглянуто проблемні питання обрання належної форми договору та способів його укладання, суттєві умови договору та види договорів. Також обговорено способи захисту... Детальніше

ДетальнішеПравова просвіта підприємців у м. Черкаси та м. Кіровоград, 30-31 березня 2011 року

У цьому номері читайте про: передумови та шляхи реформування законодавства про банкрутство; проблеми впровадження Закону України \"Про акціонерні товариства\"; регулювання активів недержавних пенсійних фондів; процесуальне право - теорія і практика застосування; переддоговірна відповідальність в праві України та ін.

Електронна версія вісника доступна за посиланням Детальніше

Центр комерційного права спільно із Сумським територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку провів у м. Суми засідання круглого столу за участі представників акціонерних товариств. Учасники кругового столу обговорили наступні питання: державні пріоритети на шляху до впровадження Закону України «Про акціонерні товариства»; зміни до Закону України «Про акціонерні товариства» та проблемні питання застосування деяких його положень.

Детальніше

ДетальнішеКруглий стіл на тему «Закон України «Про акціонерні товариства»: проблеми впровадження», м....

Продовжуючи роботу у напрямку реформування законодавства про банкрутство, ЦКП провів спеціальне засідання Правничого клубу, присвячене темі «Підходи до вибору оптимальної моделі: оплати послуг і відшкодування витрат арбітражного керуючого, організації оцінки майна боржника». В обговоренні взяли участь як науковці, так і практики (арбітражні керуючі), а також члени робочої групи при Державному департаменті з питань банкрутства із розробки нової редакції закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Основними доповідачами стали Олександр Пасхавер та Лідія Верховодова, які брали участь у дослідженні ЦКП на зазначену тему.

Attachments: Детальніше

ДетальнішеПідходи до вибору оптимальної моделі: оплати послуг і відшкодування витрат арбітражного...

7 лютого 2011 року Центр комерційного права разом з Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку провели засідання круглого столу «Закон України «Про акціонерні товариства»: проблеми впровадження» в Івано-Франківську, зібравши понад 50 учасників – представників акціонерних товариств. Директор ЦКП Валентина Іванівна Данішевська та начальник Івано-Франківського управління ДКЦПФР Володимир Богданович Хлопан привітали учасників та запросили їх до активної участі у роботі круглого столу.

Під час засідання було висвітлено широке коло питань щодо основних переваг та ризиків завершення процесу переходу у нові форми власності, а саме - публічні та приватні. Олена Валентинівна Щербина, науковий консультант ЦКП, та Максим Олександрович Лібанов, начальник управління аналітичного забезпечення ДКЦПФР, звернули особливу увагу присутніх на Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про акціонерні товариства» щодо вдосконалення... Детальніше

ДетальнішеПроблеми впровадження Закону України «Про акціонерні товариства»