Аналіз регуляторного впливу: аналітичні матеріали

4 червня 2015 року Центр комерційного права спільно з Державною регуляторною службою України провів громадське обговорення аналізу регуляторного впливу (АРВ) можливих змін чинного регулювання з метою забезпечення впливу громадськості на рішення органів влади, насамперед у регуляторній сфері.

АРВ та матеріали заходу нижче.

Про результати обговорення читайте у наступних повідомленнях Центру.

Матеріали до заходу: Аналітичні матеріали:

АРВ участь та вплив громадськості

Презентації:

Детальніше

 На фото: М.Лібанов, М.Гусак, С.Юргелевич

10 грудня 2014 року за круглим столом, організованим Центром комерційного права та Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ), відбулося громадське обговорення існуючої та альтернативних моделей корпоративного управління в пошуках оптимального для України підходу за допомогою застосування аналізу регуляторного впливу (АРВ) як інструменту державної регуляторної політики. В заході взяли участь народні депутати України VII та VIII скликань, представники Апарату ВРУ, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, профільних Міністерств, судді, науковці та практики.

Детальніше про семінар читайте за посиланням.

Матеріали до заходу:

Детальніше

27 вересня 2012 року Центр комерційного права спільно з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва провели круглий стіл «Роль аналізу регуляторного впливу в удосконаленні системи державного регулювання» за участі народних депутатів України, представників органів державної влади, судової системи, науковців та фахівців у галузі економіки та права, юридичної громадськості та ЗМІ.

Під час заходу було представлено результати дослідження «Стан аналізу регуляторного впливу в Україні з урахуванням світових тенденцій», проведеного Центром комерційного права. Експерти обговорили нинішні світові тенденції у розвитку АРВ та проблеми його застосування в Україні, модель спрощеного АРВ (RIA Light), як спосіб вирішення питань регуляторної політики у країнах з перехідною економікою.

На обговорення учасників круглого столу було також винесено результати Пілотного аналізу регуляторного впливу прийняття проекту Закону України «Про банкрутство... Детальніше