Коли має проводитись повторний аукціон?

Питання: Відповідно до ч.1 ст. 65 Закону повторний аукціон має проводитись у разі закінчення аукціону без визначення переможця.

Чи є передбачене ч.3 ст. 55 Закону визнання результатів аукціону недійсними (визнання недійсним укладеного з переможцем договору купівлі-продажу) підставою для проведення повторного аукціону?

 

Відповідь: Ні, не є. Визнання результатів аукціону недійсними (визнання недійсним укладеного з переможцем договору купівлі-продажу) є підставою для проведення нового аукціону (який не вважатиметься повторним).

 

Обґрунтування:

Визнання результатів аукціону недійсними (визнання недійсним укладеного з переможцем договору купівлі-продажу) відповідно до ч.3 ст. 55 Закону означає, що при проведенні аукціону допущені порушення вимог закону. Іншими словами, такий аукціон взагалі не можна вважати проведеним (бо він не був проведений відповідно до закону).