Cемінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”

15 вересня 2017 року у місті Хмельницькому Центр комерційного права спільно з Міністерством юстиції України та Хмельницьким університетом управління та права проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”. За сприяння Асоціації правників України та Всеукраїнської асоціації арбітражних керуючих.

 

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

  1. Закон про банкрутство: ідеологія реформи;
  2. деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);
  3. порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;
  4. продаж майна банкрута на аукціоні;
  5. продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;
  6. сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого;
  7. пошук ефективної моделі регулювання професійної діяльності арбітражних керуючих;
  8. законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Час проведення: 10:00-16:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00).

Місце проведення: Хмельницький університет управління та права, вул. Героїв майдану, 8, 2-й поверх, актова зала

Організатори: Центр комерційного права за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство юстиції України, Хмельницький університет управління та права

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 11 вересня 2017 року включно повідомленням на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Вознюк Святослав (т. 490-65-75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).