Семінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”

24 травня 2017 року у місті Києві Центр комерційного права разом з Міністерством юстиції України та Комітетом АПУ з конкурсного права проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”.

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

  1. проблема доведеності підстав про порушення провадження у справі про банкрутство за заявою боржника;
  2. визнання угод боржника недійсними в процедурі банкрутства;
  3. деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);
  4. порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;
  5. продаж майна банкрута на аукціоні;
  6. продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;
  7. оплата послуг арбітражних керуючих;
  8. аналіз судової практики ВСУ щодо провадження у справах про банкрутство.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Дата проведення: 24 травня 2017 року.

Час проведення: 10:00-16:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00).

Місце проведення: Велика зала Міністерства юстиції України, 3-й поверх ( адреса: Рильський провулок, 10).

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України, Комітет АПУ з конкурсного права.

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 19 травня 2017 року включно повідомленням на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Вознюк Святослав (т. 490-65-75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).