У Львові проходить семінар-практикум для майбутніх приватних виконавців

Центр комерційного права разом з Міністерством юстиції України продовжують знайомити усіх бажаючих з новою професією приватного виконавця.

IMG_7050.jpg

Понад 70 професійних юристів та арбітражних керуючих з центральних та західних областей України зібралися у Львові прослухати лекції про діяльність приватних виконавців, а також попрактикуватись у проходженні анонімного тестування.

Перший день семінару відкрили начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Журковський, перший заступник директора Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Костянтин Сілкін та директор Центру комерційного права Валентина Данішевська.

Спікери заходу ознайомили присутніх з такими питаннями, як: статус та принципи роботи приватного виконавця, особливості психологічної взаємодії зі стягувачем та боржником, застосування медіації під час виконання судового рішення. Також потенційні представники нової юридичної професії дізнались про економіку діяльності приватного виконавця, про запобігання корупції та конфлікту інтересів у діяльності приватного виконавця, про особливості виконавчого провадження та про нюанси реалізації майна на електронному аукціоні.

IMG_7043.jpg

Другий та третій день семінару присвячений практичним заняттям, на яких учасники мають змогу отримати навички роботи з Єдиними державними реєстрами та пройти тренувальне анонімне тестування.