Центр бере участь у вдосконаленні законодавства про банкрутство

14 травня ц.р. на сайті Міністерства юстиції України було оприлюднено розроблений Міністерством законопроект «Про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства». Законопроектом пропонується внести низку змін до нової версії Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», прийнятого 22 грудня 2011 року.

Підтримуючи прагнення до подальшого вдосконалення законодавства про банкрутство Центр надав Мін’юсту пропозиції до зазначеного законопроекту. Із текстом Пропозицій та Порівняльною таблицею можна ознайомитись за посиланням.

Довідково:

Швидкість, ефективність і вартість процедури банкрутства є важливими факторами ведення бізнесу в будь-якій країні. Оцінку зазначених показників щороку здійснює Світовий банк у своєму дослідженні «Ведення бізнесу». Так, за критерієм «процедура банкрутства» Україна посідає 156 місце серед 183 країн світу (за даними «Ведення бізнесу 2012»).

Виконуючи Програму розвитку комерційного права у 2008-2011 роках, Центр брав активну участь у розробці нової версії Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». В межах другої фази Програми розвитку комерційного права (2011-2015рр.) Центр продовжуватиме підтримку законодавчих ініціатив, спрямованих на вдосконалення процедур банкрутства.