Сьогодні відбувся другий онлайн семінар з питань банкрутства «Чого чекати від нової редакції закону про банкрутство»

Центр комерційного права та Спілка кризис-менеджерів України провели черговий онлайн семінар для фахівців у сфері банкрутства. Директор Центру Валентина Данішевська відповідала на запитання аудиторії, що були надіслані попередньо та висловлювались в ході семінару. Модерував вебінар президент Спілки Павло Міхайліді.

\"4060039_1\"

Склад аудиторії (переважно арбітражні керуючі та інші фахівці з питань банкрутства) визначив спрямованість обговорення. Учасників найбільше цікавили питання щодо запровадження автоматизованої системи вибору арбітражних керуючих, оцінки майна банкрута арбітражним керуючим, продаж майна банкрута на аукціоні, страхування професійної відповідальності арбітражних керуючих та інші практичні питання, що найчастіше виникають під час розгляду справ про банкрутство в судах.

Перелік запитань надісланих до початку вебінару та висловлених під час заходу дивіться за посиланням.

Сьогоднішня інтернет аудиторія налічувала понад 50 учасників з різних міст України.

Дякуємо усім, хто долучився до семінару!

Запрошуємо до активної участі у формуванні порядку денного наступного семінару.

Свої запитання та коментарі можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.?subject=Запитання до вебінару\">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щодо дати та часу проведення наступного семінару – слідкуйте за анонсами на сайті Центру комерційного права http://www.commerciallaw.com.ua